Menu
Your Cart

Yedi Kollu Şamdan

Yedi kollu şamdan düğün organizasyonları ve kına gecesi organizasyonlarında kullanılan farklı sembolik anlamlarda içeren dekoratif olarak farklı şamdan modellerin dendir.Yedi kollu şamdan düğün salonu şamdanları olarak kullanılır.Kına gecesi şamdanı olarak ta bilinen 7 kollu şamdan musevi inanç sembolü olarak tanınmaktadır.

Yedi kollu şamdan modelleri genellikle dekoratif ve gösterişli olarak davetlilerinizin büyülemensini düğününüz de farklılık yaratmanıza sağlayabilir.Yedi kollu şamdan fiyatları na gelince 7 kollu şamdan imalatçısı olduğumuz için firmamızda kaliteli ve ucuz şamdan dır. Yedi kollu şamdan satın al veya yedi kollu şamdan kiralama için tek yapmanız gereken Düğün Şamdan mağazamızı ziyaret etmektir.Yedi kollu şamdan satışı, yedi kollu şamdan modelleri ve fiyatları için Düğün Şamdan ile iletişime geçiniz.

Beş kollu cam şamdan genellikle düğün organizasyonu şamdanı olarak kullanılmaktadır.Cam şamdan fiyatları tamamen cam üründen oluştuğu için diğer şamdan modellerine göre daha pahalıdır.Ürünlerimiz işlemeli cam malzemeden oluşup sade ve zarif görüntü elde etmek isteyen müşterilerimizin Düğün Şamdan te..
375,00TL
Vergiler Hariç:375,00TL
Tamamı ile döküm şamdandır.Kırılmaz paslanmaz malzemedir.Garantisi mevcuttur.Gold şamdan, gümüş şamdan ve siyah şamdan seçenekleri mevcuttur.Led mum fiyata dahil değildir.Led mum adet fiyatı 18 TL..
599,00TL
Vergiler Hariç:599,00TL
Masa üstü cam şamdan modelleri ve masa ortası cam şamdan fiyatları hakkında bilgi almak için düğün masası şamdanı imalatı yapan yer olan düğün şamdan ile iletişime geçiniz.   Not : Çiçek fiyata dahil değildir.Çiçekli cam şamdan fiyatını öğrenmek için iletişime geçiniz...
280,00TL
Vergiler Hariç:280,00TL
Led mum ve vazolar fiyata dahil değildir.10 Mumlukludur.Siyah, Gold ve Gümüş renkleri mevcuttur.Led mum adet fiyatı 18 TL dir...
349,00TL
Vergiler Hariç:349,00TL
Yedi kollu şamdan özel modeli genellikle düğün organizasyonu şamdanı olarak kullanılmaktadır.Yedi kollu şamdan fiyatları bakımından diğer şamdan modellerine göre çok daha pahalıdır.Kristal taşlarla süslenen yedi kollu şamdan tamamı ile ferforje malzemeden yapılmıştır.7 kollu şamdan satın al ve yedi ..
320,00TL
Vergiler Hariç:320,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)