Menu
Your Cart

Şamdan Camı

Şamdan camı imalatı yapan firmamız istediğiniz her türlü şamdan modeline uygun şamdan camı uzun adıyla şamdan camı fanus üretimi yapmaktadır. Şamdan camları fanus şeklinde olup düğün organizasyonlarında masanızın üstünde bulunan şamdanların kollu kısımlarının uçlarına konulmaktadır. Her çeşit şamdana uyum gösteren şamdan camı gelin adaylarımızın özellikle önem verdiği cam ürünlerin başında gelmektedir.

Şamdan camı fiyatları bakımından firmamız üretici olduğu için ucuz ve kaliteli hesap anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir. Genelde kollu şamdanlarda kolların ucuna takılan şamdan camı içerisine mum yerleştirilerek de farklı tasarım yapılmaya açıktır. Şamdan camı fiyatları diğer cam ürünlere göre firmamızda aradığınız en ucuz ürünler kategorisinde en başta yerini almıştır.

Şamdan camı modelleri,fiyatları,imalatı,kiralama ve satışı hakkında bilgi almak için tek yapmanız gereken sitemiz Düğün Şamdan da ki telefon numarasını arayarak bizimle iletişime geçmenizdir. 

Damla şamdan fanusu modelleri ve şamdan camı fiyatları için iletişime geçiniz...
8,00TL
Vergiler Hariç:8,00TL
Desenli şamdan fanusu , şamdan camı fanusuNot : Bu fiyatlar toptan alımlar için geçerlidir...
9,50TL
Vergiler Hariç:9,50TL
Düz desenli cam fanus modelleri ve cam fanus fiyatları için düğün şamdan ile iletişime geçiniz...
9,00TL
Vergiler Hariç:9,00TL
Sade şamdan fanusu ve şamdan camı fiyatları hakkında bilgi almak için şamdan camı imalatı yapan düğün şamdan ile iletişime geçiniz...
8,00TL
Vergiler Hariç:8,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)