Menu
Your Cart

Üç Kollu Şamdan

Üç Kollu Şamdan modelleri bakımından oldukça gösterişli ve asildir. Üç kollu şamdan kına gecelerinin ve düğün organizasyonlarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Şekil ve model açısından zengin olan bu şamdan çeşidi en çok satılan şamdanlar listesindedir. Görüntüsü bakımından masanızda gayet sade ve kibar duracak olan bu şamdan modeli farklı farklı şekiller ve cam veya da metal ürünlerle donatılabilir.

Üç kollu şamdan fiyatları bakımından da kesenize uygun bir şamdan modelidir. Gösterişli yapısıyla misafirlerinizi adeta büyüleyecek olan bu şamdan sizin organizasyonunuzu farklı kılmak için birebirdir. Kına ve düğün masasına yanında desenli suplalar altına canlı veya yapay çiçekler yerleştirilerek masanıza daha fazla göz zenginliği sağlar. Asla pişman olmayacağınız üç kollu şamdan fiyatları bakımından da üç kollu şamdan imalatı yaptığımız için siz değerli müşterilerimize bir çok seçenek sunmaktadır.

Üç kollu şamdan çeşitleri bakımından ürünce zengin olan sitemiz ve mağazamızı iyice gezmenizi tavsiye ederim Düğün Şamdan olarak bizimle iletişime geçmenizi bekleriz.

Ferforje üç kollu şamdan düğün salonu şamdanı olarak tercih edilmektedir.Ferforje malzemeden yapılmış üç kollu şamdana dekoratif şekiller verilerek elde edilen şamdan modelidir.Ferforje şamdan imalatçısı düğün şamdan firmamızda istediğiniz boyut ve renkte ferforje şamdan imalatı yapmaktayız.Ferforje..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Gümüş 3 kollu şamdan modelleri büyük kristal taşlarla süslenir.Fanus fiyata dahil değildir.Renk olarak altın sarısı şamdan modeli de mevcuttur...
165,00TL
Vergiler Hariç:165,00TL
Kalpli kristal şamdan düğün organizasyonların da ve kına gecesi organizasyonlarında masa üzeri şamdan olarak kullanılabilen şık ve dekoratif şamdan modelidir.Kristal taşlarla üç kollu şamdan görüntüsü kalp şekli verilmiş kollarla mükemmel bir şamdan görüntüsü elde edilmiştir.Kalp şamdan modelinin kr..
165,00TL
Vergiler Hariç:165,00TL
Kristal küreli üç kollu şamdan , şamdan modelleri arasında düğün organizasyonlarında ve kına gecesi organizasyonlarında en yaygın olarak kullanılan şamdan çeşididir.Boncuklarla süslenmiş ferforje şamdanın üstüne kristal küreler takılarak eşsiz bir görüntü elde edilen şamdan modelidir.Kristal kü..
135,00TL
Vergiler Hariç:135,00TL
Ledli tiffany şamdan evlenecek adayların düğün salonu şamdanı olarak en çok tercih ettiği şamdan modelidir.Tiffany şamdan modelleri led süsleme yapılarak mükemmel gösterişli ev ışıl ışıl bir hal almaktadır.Ledli tiffany şamdan fiyatları led süsleme yapıldığı için normal tiffany şamdan modellerine gö..
140,00TL
Vergiler Hariç:140,00TL
Üzerindeki püskürtme kaplamadır.Şamdan camı fiyata dahil değildir.Çiçek fiyata dahil değildir.Şamdan rengi değiştirilebilir isteğe göreÖzel üç kollu şamdan fiyatları bakımından gayet ucuzdur...
155,00TL
Vergiler Hariç:155,00TL
Üç kollu burgu şamdan özel tasarımdır.Boyu değiştirilebilir.Fanuslar fiyata dahil değildir.Toptan fiyatıdır...
125,00TL
Vergiler Hariç:125,00TL
Üç kollu ferforje şamdan düğün organizasyonu şamdanı olarak bilinmektedir.Düğün şamdan fiyatları arasında ucuz şamdan olarak adlandırılmaktadır.Ferforje şamdan tamamı ile kendi imalatımız dır.Üç kollu ferforje şamdan fiyatları ve üç kollu ferforje şamdan modelleri hakkında bilgi almak için ferforje ..
110,00TL
Vergiler Hariç:110,00TL
Üç kollu kokteyl şamdan modelleri bakımından şıkça tercih edilen şamdan çeşididir.Kokteyl şamdan modeli düğün organizasyonunuz da düğün masanızda oldukça dekoratif durmaktadır.Üç kollu kokteyl şamdan modelleri ve üç kollu kokteyl şamdan fiyatları bakımından Düğün Şamdan firmamız şamdancı olduğumuz i..
135,00TL
Vergiler Hariç:135,00TL
Üç kollu ledli şamdan modeli gelin damat masası şamdanı olarak kullanılan gayet şık ve sade görüntüsü ile gelin adaylarının en çok tercih ettiği düğün masası şamdanı dır.Üç kollu şamdan içerisine led süsleme yapılarak hazırlanan bu model şamdan imalatçısı olduğumuz için isterseniz boyut ve ebat olar..
140,00TL
Vergiler Hariç:140,00TL
Şamdan camı fiyata dahil değildir.Üç kollu menekşe şamdan ferforje metal kollar üzerine şamdan fanusları geçirilerek elde edilmiş bir şamdan modelidir.Üç kollu menekşe şamdan fiyatları bakımından diğer üç kollu şamdanlara göre daha ucuz şamdandır.Üç kollu şamdan imalatçısı olduğumuz için istediğiniz..
95,00TL
Vergiler Hariç:95,00TL
Üç kollu şamdan fanuslu modelleri ve üç kollu şamdan fiyatları hakkında bilgi almak için üç kollu şamdan imalatı yapan düğün şamdan ile iletişime geçiniz.    Not : Fiyatlarımıza fanus fiyatları dahildir.Farklı şamdan fanusu isteklerinize göre kullanılabilir...
95,00TL
Vergiler Hariç:95,00TL
Üç kollu şamdan zamak modelleri ve üç kollu şamdan fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için üç kollu şamdan imalatı yapan düğün şamdan ile iletişime geçiniz.Not : Fanus fiyata dahil değildir..Fanuslar istenilen fanus şekline göre değiştirilebilir...
95,00TL
Vergiler Hariç:95,00TL
Üç kollu tiffany şamdan çok şık ve dekoratif şamdan çeşitlerindendir.Tiffany şamdan fiyatları olarak ta oldukça ucuz şamdan kategorisindedir. Genelde tiffany şamdan kiralama olarak kullanılan şamdan modelleri arasındadır.Ledli tiffany şamdan fiyatlarını öğrenmek için düğün şamdan ile iletişime ..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Toptan satış fiyatı almak için iletişime geçiniz.Üzerindeki özel kaplamadır boya değildir.Gümüş (silver ) ve altın ( gold ) rengi mevcuttur.Şamdan boyu imalatçı olduğumuz için istediğiniz boya göre ayarlanabilir.Fanus fiyata dahil değildir...
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)