Menu
Your Cart

Takı Sandığı

Takı sandığı düğün organizasyonlarında takı töreninde takıların konulması için kullanılan organizasyon ekipmanları aksesuarıdır. Düğün takı sandığı son dönemlerde sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Önceden düğün töreni bittiği zaman davetliler ayakta duran gelin ve damada takıları takar ve düğün organizasyonu sonlanırdı. Bu süre zarfında tören boyunca ayakta durup yorulan çiftleri rahatlatacak son yılların en mükemmel aksesuarıdır. Yeni zamanda her tür törende görebildiğimiz takı sandığı modelleri metal olarak tasarlanarak sarı,gümüş olarak farklı renk ve modelde bulunabilir. Takı sandığı süsleme yapılarak dekoratif hoş gözüken davetlilerinizin ilgisini çekecek düzeye getirilebilir.

Takı sandığı fiyatları bakımından imalatçısı olduğumuz için firmalardan daha ucuz takı sandığı imalatı yapmaktayız.Düğün takı sandığı fiyatları diğer aksesuarlara göre çok ucuzdur. Özel tasarım takı sandığı da yapan firmamız siz değerli müşterilerimizin istediği her şekilde dekorasyon yaparak düğün organizasyonlarınızı farklı kılmanıza yardımcı olmaktadır. Düğün takı sandığı ile bütün düğün gecesi boyunca rahatça takılarınızı muhafaza edebilir aklınızın sadece misafirleriniz de olmasını sağlamaktadır.

Takı sandığı,düğün takı sandığı,takı sandığı fiyatları,takı sandığı modelleri ve takı sandığı satışı hakkında soru sorup ve bilgi almak için sizlere haftanın her günü 7/24 saat hizmet veren firmamız Düğün Şamdan ile iletişime geçebilirsiniz. 

Altıgen takı sandığı fiyatları ve düğün takı sandığı modelleri hakkında bilgi almak için sünnet takı sandığı imalatı yapan düğün şamdan ile iletişime geçiniz...
550,00TL
Vergiler Hariç:550,00TL
Düğün takı sandığı modelleri ve düğün takı sandığı fiyatları hakkında bilgi almak için altın sandığı imalatçısı düğün şamdan ile iletişime geçiniz...
500,00TL
Vergiler Hariç:500,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)