Menu
Your Cart

Şemsiye Şamdan

Şemsiye şamdan kına tahtı çevresinde kına gecelerinde ve düğün organizasyonlarında misafir masalarında en çok kullanılan şamdan modelidir. Oldukça gösterişli olan şemsiye şamdan modelleri yeni yeni sıklıkla kullanılan şamdanlar arasına adını kalın harfler yazdırmıştır. Her türlü konsepte uygun olmakla beraber farklı çeşitleriyle siz değerli müşterilerimizin dikkatini çekmiştir.

Şemsiye şamdan modelleri metal ferforje üstüne üst kısmı şemsiye şeklinde kapatarak renk ve çeşit bakımından da çok zengindir.Şemsiye görünümlü kumaşla veya metal aksamları isimlerinizin baş harfine göre eğilip düzenlenerek değişik ve akıllardan çıkmayacak şamdan modeli oluşturulabilme özelliğini içerisinde barındırmaktadır.

Şemsiye şamdan fiyatları bakımından da diğer şamdan modellerine nazaren daha ucuz ve her kesimin hesabına uyacak modellere sahip çeşitlilik bakımından zengindir. Çeşitlerine istediğiniz şekilde tasarım yapabilir alt kısmına yapay veya canlı çiçeklerle donatılıp kına gecesi davetlilerinizin aklında asla unutamayacakları bir gün yaratabilirsiniz. Şemsiye şamdan kiralama da da çok cazip fiyatlarla satışa sunulan nadir şamdan türlerindendir.

Şemsiye şamdan imalatı ve şemsiye şamdan satışı yapan firmamız siz değerli müşterilerimize en ucuz şamdan modellerimizle sıcakkanlı ve güler yüzlü anlayışımızla Düğün Şamdan olarak 7/24 saat haftanın her günü hizmet vermekteyiz.

Beyaz şemsiye şamdan düğün salonu şamdanları arasında en çok tercih edilen şamdan modellerin dendir. Şemsiye şamdan fiyatları açısından da ucuz şamdan kategorisine giren şamdan çeşitlerindendir. Şemsiye şamdan modelleri genelde fazla çeşitli değildir.Beyaz şemsiye şamdan fiyatları ve şemsi..
299,00TL
Vergiler Hariç:299,00TL
Şemsiye şamdan 6-8-10 kişilik masalara özel olarak tasarlanmaktadır.Boyutu masa yapısına uygun olarak hazırlanır.Tepe kısmı ferforje üstüne tüyler geçirilerek elde edilir.Masa üstü şamdan modelleri arasında en çok tercih edilen masa şemsiye şamdanı fiyat olarak ta gayet ucuzdur...
240,00TL
Vergiler Hariç:240,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)