Menu
Your Cart

Pleksi Şamdan

Pleksi şamdan sadelik zarafet isteyen düğün ve kına organizasyonları müşterilerimizin en çok tercih ettiği şamdan modellerindedir. Çok farklı çeşitleri olan bu şamdan çeşidi düğün masam sade ama gösterişli olsun diyenlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Düğün şamdan olarak pleksi şamdan modelleri ne çok fazla seçenekle yer vermiş bulunmaktayız. Alt kısmına ister yapay ister canlı çiçekle masanızı daha da ihtişamlı hale getirebilirsiniz.

Pleksi şamdan fiyatları bakımın diğer şamdan modellerinden daha ucuz ve hesaplıdır. Cama benzer üst kısmıyla ışığı engellemeyip mükemmel bir görüntü kalitesi yakalamanızı sağlar. Kına tahtının çevresinde olmazsa olmaz denilince akla gelen pleksi şamdan en çok satılan ve kiralanan ürünlerimiz arasında zirvedeki yerini diğer şamdan çeşitlerine hiç bir zaman bırakmamıştır.

Pleksi şamdan imalatcısı olan firmamız sizlere istediğiniz boyut ve renk çeşitleriyle hizmet sunmaktadır.

Pleksi şamdan kiralama da en çok tercih edilen firmamız sizlere hesaplı ve ucuz şamdan fiyatları seçenekleriyle davetlilerinizin ve sizin asla unutamayacağı bir gece  yaşatacaktır.

Firmamıza pleksi şamdan ile ilgili herhangi bir soru ve görüş belirtmek için Düğün Şamdan olarak haftanın her günü 7/24 saat bizle iletişime geçebilirsiniz. 

Çok kollu pleksi şamdan düğün salonları için şamdan arayanların tek tercihidir.Pleksi şamdan fiyatları olarak diğer şamdan modellerinden biraz pahalıdır.Şıklık ve zerafetin bir arada olduğu pleksi şamdan modelleri bir çok farklı gruba ayrılmıştır.Pleksi şamdan imalatı yapan düğün şamdan firmamızda i..
350,00TL
Vergiler Hariç:350,00TL
Pleksi sekiz kollu şamdan düğün salonları için hazırlanan bir şamdan modelidir.Pleksi yapısı ile davetlilerinizin büyülemeniz için olanak sağlamaktadır.Pleksi sekiz kollu şamdan fiyatları ve pleksi sekiz kollu şamdan satışı hakkında bilgi almak için şamdancı düğün şamdan ile iletişime geçiniz...
340,00TL
Vergiler Hariç:340,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)