Menu
Your Cart

Kokteyl Şamdan

Kokteyl şamdan kına gecesi ve düğün organizasyonlarında davetlilerin masalarında olmazsa olmaz şamdan modelleri ndendir. Genellikle kına tahtı çevresine konulan bu şamdan modeli en çok satılan ve kiralanan şamdan çeşitlerindendir. Her türlü kına düğün ve sünnet organizasyonuna uyum sağlayan bistro masaları için kokteyl şamdan modeli bulunduğu ortama renk katarak masanızda mükemmel ötesi bir görüntü yakalamanızı sağlar.

Kokteyl şamdan modelleri bakımından sayılamayacak kadar fazla çeşitliliğe sahiptir. Boncuk süslemeleri yapay veya canlı çiçeklerle içerisindeki kokteyl  mumlukları ile başı başına dekoratif şamdan modellerini ayrı ayrı oluşturabilir kokteyl şamdan imalatcısı olan firmamızla iletişime geçip yeni ve sıra gelmişin  dışında şamdan ürünleri oluşturabiliriz.

Kokteyl şamdan fiyatları diğer şamdan modellerine göre daha uygun ve hesaplı her kesime hitap edebilen modellerdendir. Kokteyl şamdan kiralama da da çok cazip fiyatlarla satışa sunulan nadir şamdan türlerindendir.

Kokteyl şamdan imalatı ve kokteyl şamdan satışı yapan firmamız siz değerli müşterilerimize en ucuz şamdan modellerimizle sıcakkanlı ve güler yüzlü anlayışımızla Düğün Şamdan olarak 7/24 saat haftanın her günü hizmet vermekteyiz.

Abajur kokteyl şamdan modelleri bakımından genelde düğün organizasyonlarında kullanılmaktadır.Abajur şamdan görüntüsü ile davetlilerinizin büyüleyecek dekorlu şamdan görüntüsüne sahiptir.Kokteyl şamdan modelleri ve kokteyl şamdan fiyatları hakkında bilgi almak için şamdancı düğün şamdan ile iletişim..
85,00TL
Vergiler Hariç:85,00TL
Tamamı ile döküm malzemeden yapılmıştır.Fabrikadan özel olarak tasarlanmaktadır.Boyu 50 cm dir.Şamdan fanusu fiyatlara dahil değildir.( Fanuslu fiyatını öğrenmek için iletişime geçiniz )Perakende satış fiyatı almak için iletişime geçiniz.Özel vernikli gümüş kaplamadan yapılmıştır.Kararma ve çizilme ..
349,00TL
Vergiler Hariç:349,00TL
Beş kollu beyaz şamdan 2021 şamdan modelleri arasındadır.Üzerindeki kaplama değil boyadır.Şamdan fanusu fiyata dahil değildir.Yapay şamdan çiçeği fiyata dahil değildir. Çiçek fiyatı ek olarak 150 TL dir.Kararmaz çizilmez özelliktedir.Şamdan boyu uzatılıp kısaltılabilir.Farklı renklere boyanabil..
275,00TL
Vergiler Hariç:275,00TL
Beş kollu şamdan modelinde gold veya gümüş renk mevcuttur.Sallanan kristal taşlar fiyata ek olarak 10 TL dir.Şamdan altındaki yapay çiçek istediğiniz renk olabilir.Şamdan camı fiyata dahil değildir.Şamdan camlı fiyatı 340 TL dir.Şamdan çiçeği fiyatı 160 TL dir.Şamdan boyutu istediğiniz gib..
290,00TL
Vergiler Hariç:290,00TL
Birinci sınıf özel kaplama ile yapılmaktadır.Şamdan boyu küçültülüp büyütülebilir.Gold ve gümüş şamdan renkleri mevcuttur.Ledli şamdan fiyatı ek olarak 25 TL dir...
349,00TL
Vergiler Hariç:349,00TL
Üstündeki boya değil kaplamadır.Gümüş şamdan ve bakır renkli şamdan imalatı yapılabilir.Kuğu kollarla oluşturulan beş kollu şamdan çeşitleri bakımından geniş ürün yelpazesine sahiptir.Boyu uzatılıp kısaltılabilir...
299,00TL
Vergiler Hariç:299,00TL
Gold ( altın sarısı ) ve gümüş ( silver ) renkli modelleri mevcuttur.Şamdan boyu uzatılıp kısaltılabilir.Ledli modeli yapılabilir.Küre kısımlarına isterseniz fanus kullanabilirsiniz. ..
349,00TL
Vergiler Hariç:349,00TL
Beş kollu şamdan orta gövdesi yuvarlak boncuklarla süslenmiştir.Boyutu kısaltılıp büyütülebilir.Boncuk değiştirilebilir düz kare boncuk veya sekizgen boncuk yapılabilir.Şamdan camı fiyata dahil değildir.Beş kollu şamdan modelleri ve beş kollu şamdan fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçi..
265,00TL
Vergiler Hariç:265,00TL
Şamdan çiçeği fiyata dahil değildir.Toptan fiyatı almak için iletişime geçiniz.Şamdan boyu büyültülüp kısaltılabilir.Şamdan fanusu fiyata dahil değildir...
310,00TL
Vergiler Hariç:310,00TL
Beş kollu silindir şamdan ferforje malzemeden yapılmış olup şamdan kollarına kristal taşlar süslenerek elde edilmiştir.İsteklerinize göre kristal taşlar uzatılıp kısaltılabilir.Şamdan modelleri bakımından es şamdan kolu kullanılmıştır.Gümüş veya altın sarı rengi mevcuttur.Kol yapısı değiştirilebilir..
335,00TL
Vergiler Hariç:335,00TL
Ortadaki boncuk sayısı değiştirilebilir.Gümüş ve gold şamdan rengi mevcuttur.Şamdan boyu 40 cm dir.Şamdan camı fiyata dahil değildir...
85,00TL
Vergiler Hariç:85,00TL
Gold ve silver renkli şamdan modelleri mevcuttur.Toptan fiyatıdır.Fanus ve çiçek fiyata dahil değildir.Yapay çiçek ek olarak 135 TL dir.Şamdan boyu uzatılıp kısaltılabilir.Ledli modeli ek olarak 50 TL dir...
310,00TL
Vergiler Hariç:310,00TL
Düz kokteyl şamdan düğün organizasyonu şamdanı olarak kullanılan şamdan modelidir.Kokteyl şamdan kristal taşlarla süslenerek elde edilen bistro masası şamdanı olarak ta adlandırılmıştır.Kokteyl şamdan fiyatları ve kokteyl şamdan modelleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenlerin bistro masası şamda..
70,00TL
Vergiler Hariç:70,00TL
Gold ve Silver rengi mevcuttur.Şamdan boyu isteğe göre büyültülüp kısaltılabilir.Şamdan çiçeği fiyata dahil değildir.Çiçekli fiyatını öğrenmek için iletişime geçiniz.Üzerindeki boya değil kaplamalıdır...
69,00TL
Vergiler Hariç:69,00TL
Vazo şamdanlar gelin yürüyüş yolu süslemeleri ve masa üstü şamdan olarak kullanılabilir.Boyutu 85 cmFerforje yani demir malzemeden yapılıp üstündeki boya değil kaplamadır.Üzerine çiçek konularak süslenebilir.Vazo şamdan imalatı yapan yer olan firmamızda isteklerinize göre boyutlar küçültülüp büyütül..
199,00TL
Vergiler Hariç:199,00TL
9 kollu şamdan modelidir.Boyu 120 cm dir.Uzun ve kısa mumluklar ile kullanılabilir.Tamamı ile döküm malzemedir.Karaca şamdan modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz...
399,00TL
Vergiler Hariç:399,00TL
Kral taçlı beş kollu şamdan düğün organizasyonu şamdanı ve evlerinizde masa üstü şamdan olarak kullanabileceğiniz şık ve dekoratif şamdan modelidir.Beş kollu şamdan üzerine işlemeli ferforje taçlar geçirilerek içerisine mumlar konularak eşsiz bir görüntü elde edebilirsiniz.Şamdan modelleri arasında ..
175,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Kristal taşlı kokteyl şamdan düğün salonu şamdanı olarak tercih edilen şamdan çeşididir.Kristal taşlarla süslenen kokteyl şamdan düğün masası şamdanı denilince akla gelen ilk şamdan özelliği taşır.Kokteyl şamdan satışı ve kokteyl şamdan kiralama hakkında bilgi almak için kristal taşlı kokteyl şamdan..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
Kristal taşlı tek kollu şamdan imalatı ve kristal taşlı tek kollu şamdan satışı yapan Düğün Şamdan firmamızda düğün organizasyonlarınız da ve ev şamdanı olarak kullanabileceğiniz bu kristal taşlı tek kollu şamdan modellerini temin edebilirsiniz.Kristal taşlı tek kollu şamdan fiyatları ve kristal taş..
70,00TL
Vergiler Hariç:70,00TL
Küreli tek kollu şamdanın üstündeki kürenin rengi ve boyutu değiştirilebilir.Boyut isteklerinize göre küçültülüp büyütebilir.Altın sarısı,gümüş ve bakır renkli modelleri mevcuttur...
80,00TL
Vergiler Hariç:80,00TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 28 (2 Sayfa)