Menu
Your Cart

Kına Sehpaları

Kına sehpaları kına gecesi organizasyonlarında gelinin önündeki kına tepsisi ve kına sepetinin üzerine koyulduğu tahta veya metalden oluşan kına aksesuarıdır. Bu aksesuar çeşit bakımından çok fazla olmakla beraber kına tepsisi ve sepeti ile aynı renk ve modelde olmasına özen gösterilmelidir çünkü farklı modeller ortamın düzeni bozup uyumsuzluk ortamı yansıtarak davetlilerinizin gözlerine kötü bir şekilde gözükebilir. Kına sehpası süslemesi bütün kına aksesuarlarıyla uyum içinde olmalı renk bakımından da aşırı şekilde farklılık göstermemelidir.

Kına sehpası modelleri genelde altın sarısı renkte boncuk ve işlemeli taşlı şekilde kullanılmaktadır.Gelin adaylarının elbisesiyle takım olmasına özen gösterilip görsel zevk bakımından kına gecesinde bulunan herkesi mesut etmelidir. İşlemeli,taşlı ve ışıklı çeşitleri en çok tercih edilen kına sehpası modellerin dendir. Renk çeşitliliği çok fazla olmayan kına sehpaları eğer isterseniz siz değerli müşterilerimize özel tasarım kına sehpası üretimi yapabiliriz.

Kına sehpası fiyatları çeşidinden çeşidine farklılık göstermektedir. Genelde pahalı olan kına sehpası imalatını yaptığımız için diğer bütün firmalardan daha ucuz ve gösterişlidir. Özel tasarım kına sehpaları araştırdığınızda piyasanın en ucuz kına sehpasını sitemizde bulabilir mükemmel incelikle çalışan elemanlarımızla istediğiniz şekli kına gecesine yansıtabilirsiniz.

 Kına sehpaları kiralama yapan firmamız Düğün Şamdan siz saygıdeğer müşterilerimize haftanın her günü 7/24 saat güler yüzlü anlayışımızla hizmet verip sizlere en uygun kına sehpası modellerini barındırarak geçmişten gelen kaliteli bakış açımızla çeşit çeşit organizasyon ürünlerini sizlerin seçeneğine bırakmaktayız. Kına sehpaları ile ilgili istediğiniz her konuda bilgi alıp soru sormak için Düğün Şamdan müşteri personellerimizle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Ahşap Kına Tahtı Takımı
Yeni
Kına tahtı 3750 TL.Kına tahtı nedime oturağı adeti 400 TL.Bahar dalı saksı adeti 999 TL.3 lü fener modelleri 499 TL.Büyük yer minderi adeti 150 TL.Kına tahtı arka fon bahardalı ve pampas çiçekli 1999 TL.Kına tahtı kiralık fiyatları hakkında detaylı bilgi için kına gecesi tahtı imalatçı firma Düğün Ş..
3.750,00TL
Vergiler Hariç:3.750,00TL
Ferforje kına tahtı modelleri ve kına gecesi tahtı fiyatları hakkında bilgi almak için kına tahtı satan firmalar arasında olan düğün şamdan ile iletişime geçiniz.Not : İsteklerinize göre özel üretim kına tahtı imalatı yapmaktayız.Kına tahtı süslemesi ve gelin tahtı satın al için iletişime geçiniz.Kı..
1.300,00TL
Vergiler Hariç:1.300,00TL
Fuşya kına tahtı kına gecesi organizasyonlarında en çok tercih edilen kına tahtı modelleri arasındadır.Yer minderi adet fiyatı 150 TLKına tahtı tülü 180 TL Not : Kına tahtı ve kına tahtı döşemesi birlikte fiyatıdır. Yer minderi ve kına tahtı tülü fiyatları dahil değildir.Fuşya kına tahtı fiyatl..
1.500,00TL
Vergiler Hariç:1.500,00TL
Kafes Gelin Tahtı Takımı
Yeni
Kına tahtı 1800 TL.Kına tahtı tülü 200 TL.Kına tahtı taburesi adeti 250 TL.Kına minderi küçük adeti 125 TL.Kına minderi büyük adeti 175 TL.Kına aksesuarı hilal adeti 175 TL...
1.800,00TL
Vergiler Hariç:1.800,00TL
Kına gecesi tahtı mavi satılık ve kına gecesi tahtı satın al için kına tahtı imalatı yapan düğün şamdan ile iletişime geçiniz.Not : İsteklerinize göre kına tahtı imalatı yapmaktayız.    ..
1.200,00TL
Vergiler Hariç:1.200,00TL
Kına Tahtı Mor
Yeni
Kına tahtı takım olarak fiyatıdır.Kına tahtı demonte şekilde tasarlanmaktadır.Kolay taşınabilir şekilde kına tahtı imalatı yapılmıştır.Ucuz gelin tahtı kategorisindedir.Takım içerisinde 2 adet nedime oturağı, 2 adet gelin yolu, tül ve masa ortası sehpa gelin tahtı fiyatına dahildir...
2.499,00TL
Vergiler Hariç:2.499,00TL
Kına Tahtı Pembe
Yeni
Kına tahtı takım olarak fiyatıdır.Kına tahtı demonte şekilde tasarlanmaktadır.Kolay taşınabilir şekilde kına tahtı imalatı yapılmıştır.Ucuz gelin tahtı kategorisindedir.Takım içerisinde 2 adet nedime oturağı, 2 adet gelin yolu, tül ve masa ortası sehpa gelin tahtı fiyatına dahildir...
2.499,00TL
Vergiler Hariç:2.499,00TL
Kubbeli gelin tahtı imalatı yapan firmamızda kına geceleri için taht satışı yapmakta olup gelin adaylarının isteklerine göre özel kına tahtı imalatı da yapmaktayız.Kubbeli gelin tahtı modelleri ve kubbeli gelin tahtı fiyatları hakkında bilgi almak için gelin tahtı satışı yapan firmalar dan düğün şam..
1.675,00TL
Vergiler Hariç:1.675,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)