Menu
Your Cart

Kahve Standı

Kahve standı bakır malzeme kullanılarak üretilen görüntüsü itibariyle kahve cezvesine benzemektedir. Eski gelenek ve adetlerimizin bulunduğumuz yıla uyarlaması olan otantik kahve standı her türlü kına gecesinde kullanılabilir. Türk kahve standı olarak ta adlandırılan bu model çeşitli renklerde kına organizasyonu yaptığınız ortamla uyumlu hale getirilebilir.

Kahve standı fiyatları bakımından da diğer kına tahtı modellerine göre ucuz ve uygundur. En çok kullanılan kına aksesuarı olan kahve standı davetlilerinizin aklında asla unutamayacakları bir gece yaşamalarını sağlar. Bu piyasada ki en ucuz kahve standını çeşit çeşit renklerle ve modellerle firmamızın bünyesi altında bulundurmaktayız.

Kahve standı imalatçısı olan düğün şamdan en farklı dekorlarda siz değerli evlenecek olan çiftlerimizin istekleri doğrultusunda üretim yapabilmesiyle diğer firmalara nazaren daha ucuz fiyat ve model seçenekleriyle hizmet vermektedir.

Kahve standı kiralama ve kahve standı satışı hakkında bilgi almak için tek yapmanız gereken şey firmamız düğün şamdan müşteri hizmetleriyle iletişime geçmenizdir.

Fuşya kına tahtı kına gecesi organizasyonlarında en çok tercih edilen kına tahtı modelleri arasındadır.Yer minderi adet fiyatı 150 TLKına tahtı tülü 180 TL Not : Kına tahtı ve kına tahtı döşemesi birlikte fiyatıdır. Yer minderi ve kına tahtı tülü fiyatları dahil değildir.Fuşya kına tahtı fiyatl..
1.500,00TL
Vergiler Hariç:1.500,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)