Menu
Your Cart

Kafes Şamdan

Kafes şamdan metal ferforje üretimi olan metal kısımlarının içerisindeki boşluklara cam yerleştirilen kuş kafesini andıran dekoratif açıdan bakıldığında kına tahtı çevresini ve düğün masanızı adeta cennete dönüştüren şamdan modelidir. İç bölümleri de çok amaçlı kullanıma uygundur büyük rengarenk mumluklarla veya istediğiniz çiçeklerle doldurulmaya müsait olan bu şamdan modeli en çok satılan ve kiralanan şamdan modelimizdir.

Kafes şamdan modelleri renkleri ve tasarımları açısından bir çok farklı şekilde bulunabilir. Davetlileriniz de hayran kalacağı bu şamdan çeşidi beyaz altın sarısı kırmızı mavi ve bir çok renge uyum sağlamaktadır. Kafes şamdan fiyatları bakımından da cazip şamdan kategorisine adını yazdırmıştır.

Kafes şamdan imalatı yaptığımız için istediğiniz ebatlar da kafes şamdan üretimi yapabilir sizin istediğiniz şekilde davet salonunuzun herhangi bir yerine koyabilirsiniz.

Kafes şamdan kiralaması da yapan firmamız siz değerli müşterilerimize en ucuz şamdan modellerimizle sıcakkanlı ve güler yüzlü anlayışımızla Düğün Şamdan olarak 7/24 saat haftanın her günü hizmet vermekteyiz.

Klasik kafes şamdan kına gecesi organizasyonlarında ve düğün masalarında sıkça karşımıza çıkan şamdan çeşitlerindendir.Klasik kafes şamdan görüntü olarak kuş kafesi şamdana benzemektedir.Klasik kafes şamdan modelleri ve klasik kafes şamdan fiyatları hakkında detaylı bir bilgi almak için kafes şamdan..
90,00TL
Vergiler Hariç:90,00TL
Kubbeli kafes şamdan düğün organizasyonları ve kına gecesi organizasyonlarında şıklıkça karşılaşacağımız şamdan modellerindendir.Kuş kafesi şamdanın parçalara ayrılıp üstüne kubbe verilerek elde edilen şamdan çeşididir.Kubbeli kafes şamdan fiyatları ve kubbeli kafes şamdan satışı hakkında bilgi alma..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Kuş kafesi ferforje şamdan düğün ve kına organizasyonlarında en çok tercih edilen şamdan modellerin dendir.Kuş kafesi görüntüsü ile ferforje malzemeden yapılması bu şamdan çeşidini özel kılmaktadır.Ferforje şamdan fiyatları ve ferforje şamdan modelleri hakkında bilgi almak için ferforje şamdan imala..
165,00TL
Vergiler Hariç:165,00TL
Kuş kafesi şamdan düğün organizasyonu veya evlerde masa üstü şamdanı olarak kullanılabilen dekoratif bir şamdan modelidir.Kuş kafesini andıran görüntüsü ile organizasyonunuza davetli misafirlerinizi etkileyebileceğiniz şık ve gösterişli şamdandır.Kuş kafesi şamdan fiyatları ve kuş kafesi şamdan satı..
90,00TL
Vergiler Hariç:90,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)