Menu
Your Cart

İki Kollu Şamdan

İki kollu şamdan kollu şamdanlar listesinin göz bebeğidir. Kına ve düğün organizasyonlarının vazgeçilmezi olan iki kollu şamdan modelleri bakımından zengindir. İki kollu şamdan kiralama da ve satışta çok ca kullanılan ürünlerimiz dendir. Eğer benim düğünüm veya da kına gecem farklı olsun istiyorsanız bu şamdan modeli kesinlikle masanızda olmalıdır.

İki kollu şamdan modellerinde şamdanların uç kısımlarına fanus veya da çeşitli renklerde metal içine de mumluk konularak inanılmaz bir görüntü ahengi yakalayabilirsiniz. İki kollu şamdan fiyatları bakımdan diğer şamdan modellerine göre farklıdır farkı daha gösterişli duruşu ve düğün masasına inanılmaz uyumudur.

İki kollu şamdan imalatını yaptığımız için çeşitli desenlerde renklerde diğer firmalardan farkımızı hem kalite hem fiyat hemde iki kollu şamdan kiralama da açık ara göstermekteyiz. Siz değerli kına gecesi,düğün organizasyonu için bize başvuran değerli müşterilerimize iki kollu şamdan çeşitlerini geniş ürün yelpazemizle sitemizde ve mağazamızda Düğün Şamdan olarak barındırmaktayız.

Fanuslu iki kollu şamdan düğün organizasyonların da ve ev şamdanı olarak kullanabileceğiniz eşsiz bir görüntüye sahip iki kollu şamdan modelleri geniş bir şamdan çeşitleri yelpazesine sahiptir. Şamdan fanusu isteklerinize göre değiştirilebilir. Şamdan fiyatları olarak gayet ucuz şamdan arayanların t..
129,00TL
Vergiler Hariç:129,00TL
İki kollu abajur şamdan düğün masası şamdanı veya ev şamdanı olarak kullanılabilir. Genelde düğün salonu şamdanı olarak kullanılan bu şamdan modeli isterseniz içerisine led ışıklı şamdan kullanılarak düğün masanızda inanılmaz bir görüntü elde etmenizi sağlayabilir.İki kollu abajur şamdan fiyatları v..
135,00TL
Vergiler Hariç:135,00TL
İki kollu cam şamdan modelleri ve iki kollu cam şamdan fiyatları hakkında bilgi almak için cam şamdan imalatı yapan düğün şamdan ile iletişime geçiniz.Cam boncukların üzerine ferforje kollar eklenerek elde edilmiştir.Kristal taşlarla süslenmiştir.Cam şamdan kiralama için iletişime geçiniz...
175,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
İki kollu ferforje şamdan modelleri ve ferforje şamdan fiyatları hakkında bilgi almak için ferforje şamdan imalatı yapan düğün şamdan ile iletişime geçiniz.Ürün kolları tamamı ile ferforje malzemeden yapılmıştır.Orta haznesi cam şamdan boncukları ile süslenmiştir.Not : Ferforje şamdan kiralama için ..
159,00TL
Vergiler Hariç:159,00TL
Kristal taşlı iki kollu şamdan düğün salonu şamdanı ve ev şamdanı olarak kullanılabilecek şık ve görsel olarak mükemmel bir görüntüye sahiptir.Şamdan modelleri arasında farklı görüntü yakalamak isteyenlerin en çok tercih ettiği iki kollu şamdan modelidir.İki kollu şamdan fiyatları ve iki kollu şamda..
90,00TL
Vergiler Hariç:90,00TL
Altın sarısı,gümüş ve rose (gül rengi) renkli şamdanlar tasarlanabilir.Şamdan kolu sayısı dörde çıkartılabilir.Şamdan çiçeği fiyata dahil değildir.Boyu küçültülebilir.İki kollu şamdan hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz...
175,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Özel tasarım iki kollu şamdan fiyatları ve iki kollu şamdan modelleri hakkında bilgi almak için iki kollu şamdan imalatı yapan düğün şamdan ile iletişime geçiniz.Not : İki kollu şamdan kiralama da yapan firmamızda isteklerinize göre özel tasarım şamdan imalatı yapabiliriz...
135,00TL
Vergiler Hariç:135,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)