Menu
Your Cart

Ferforje Şamdan

Ferforje şamdan çeşitliliği bakımından bir çok alt dallara ayrılan geniş kapsamlı şamdan modelleri topluluğudur. Ferforje şamdan modelleri Kafes şamdan,Şemsiye şamdan,Tiffany şamdan,Çiçekli şamdan modellerini kapsar. Özellikle düğün organizasyonlarında çok kullanılan alt kısmına ferforje çiçek üst kısımlarına ferforje fanus ve bu fanusların içine ferforje mumluk konularak eşsiz bir şamdan modeli oluşturmaktadır. Ferforje şamdan çeşitlerine sitemiz düğün şamdan dan detaylıca bakabilirsiniz.

Ferforje şamdan imalatı yapan firmamız siz değerli müşterilerimize ferforje şamdan fiyatlarında alanında en ucuz şamdan araştırmanızda en güzel şamdan modellerimizi ve şamdan çeşitlerini takdim etmektedir.

Ferforje kafes şamdan kuş kafesini andıran görüntüsüyle sadece düğün organizasyonlarınızda değil ev için şamdan görüntüsüne uyabilecek bir ferforje modelidir. Küçük ve büyük modelleri de kına tahtı için ferforje kafes şamdan  yanındaki masalarda büyüleyici görüntüye ulaşmanızı sağlar. 

Ferforje şemsiye şamdan kına gecesinde ve düğünde  masalarda kullanılan çok amaçlı bir şamdandır. Farklı çeşitlere uyarlanabilen bu şamdan çokça tercih edilen şamdan modellerin dendir. Kına tahtı çevresinde ve kına sehpasında çeşitli değişikliklerde yapılarak mesela canlı veya yapay çiçeklerle ortasında da mum ışığı eşliğinde inanılmaz bir görüntü yakalanabilir. Şemsiye şamdan fiyatları bakımından çok sık kullanılan ürünlerimiz dendir. Şemsiye şamdan modelleri bakımından sitemiz çok geniştir inceleyebilirsiniz.

Ferforje tiffany şamdan çok kullanışlı şamdan modellerin dendir. Tiffany şamdanın en büyük özelliği çok alan işgal etmemesidir bu misafirlerinizin masasında daha çok alan ve ferah bir ortam yaratır. Sade ve şık masa görüntüsüne ulaşmak isteyenlerin en çok tercih ettiği şamdan modelidir.

Ferforje çiçekli şamdan canlı veya yapay çiçeklerle donatılmış bu şamdan görsel zevke önem verenlerin sıklıkla kullandığı şamdan modellerin dendir. Kına tahtı etrafında çok kullanılan çiçekli şamdan masalarda misafirlerinizin düğün organizasyon undaki eksikleri gözden kaçırabilecek güzelliktedir.

Kaplamalı döküm şamdan modelidir.Alüminyum döküm malzemeden şamdan imalatı yapılmıştır.Gümüş kaplama yapılmıştır.Şamdan üzerinde 9 tane led mum başlığı bulunmaktadır.Şamdan uzunluğu 75 cm dir.Banket masa modellerine uygundur.Düğün organizasyonu şamdanı olarak kullanılmaktadır.Led mum fiyata dahil de..
315,00TL
Vergiler Hariç:315,00TL
Tamamı dökümdür.Şamdan camı fiyata dahil değildir.Toptan satış fiyatıdır.Gold ve gümüş rengi mevcuttur.Boyu 95 cm dir.Kırılmaz,çizilmez ve kararmaz yapıya sahiptir...
325,00TL
Vergiler Hariç:325,00TL
Ağaç şamdan düz modelleri ve ağaç şamdan fiyatları hakkında bilgi almak için ağaç ayaklı şamdan imalatı yapan yerler düğün şamdan ile iletişime geçiniz.Ağaç şamdan dallarına şekilli bezler parçalar veya dilek kağıtları yazılabilir.    ..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Beş kollu şamdan modelinde gold veya gümüş renk mevcuttur.Sallanan kristal taşlar fiyata ek olarak 5 TL dir.Şamdan altındaki yapay çiçek istediğiniz renk olabilir.Şamdan camı fiyata dahil değildir.Şamdan camlı fiyatı 220 TL dir.Şamdan çiçeği fiyatı 55 TL dir.Şamdan boyutu istediğiniz gibi ayarlanabi..
180,00TL
Vergiler Hariç:180,00TL
20 çubukludur.En uzun çubuk boyutu 1 metredir.Power şamdan gelin yolu olarak kullanılabilmektedir.Mızrak şamdan kaplamalı modeldir.Led mum ek olarak adeti 18 TL dir.Çubuk şamdan kına tahtı yanına dekor amaçlı kullanılmaktadır...
549,00TL
Vergiler Hariç:549,00TL
Dekorlu tek kollu şamdan son zamanların gelin adaylarının düğün masalarında görmeyi istediği şamdan çeşitleri arasındadır.Ferforje malzemeye dekor verilerek elde edilen bu tek kollu şamdan modeli oldukça şık ve gösterişlidir.Tek kollu şamdan kiralama ve tek kollu şamdan satın al hakkında detaylı bil..
85,00TL
Vergiler Hariç:85,00TL
Dilek ağacı ferforje samdan modelleri ve ferforje şamdan fiyatları hakkında bilgi almak için ferforje şamdan imalatı yapan düğün şamdan ile iletişime geçiniz.Dilek ağacı olarak adlandırılan şamdan modeli tamımı ile ferforje maddeden yapılmıştır.Dilek ağacı şamdan boyutu 1 metredir...
175,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Ferforje üç kollu şamdan düğün salonu şamdanı olarak tercih edilmektedir.Ferforje malzemeden yapılmış üç kollu şamdana dekoratif şekiller verilerek elde edilen şamdan modelidir.Ferforje şamdan imalatçısı düğün şamdan firmamızda istediğiniz boyut ve renkte ferforje şamdan imalatı yapmaktayız.Ferforje..
95,00TL
Vergiler Hariç:95,00TL
Vazo şamdanlar gelin yürüyüş yolu süslemeleri ve masa üstü şamdan olarak kullanılabilir.Boyutu 85 cmFerforje yani demir malzemeden yapılıp üstündeki boya değil kaplamadır.Üzerine çiçek konularak süslenebilir.Vazo şamdan imalatı yapan yer olan firmamızda isteklerinize göre boyutlar küçültülüp büyütül..
160,00TL
Vergiler Hariç:160,00TL
Hilal tek kollu şamdan modelleri ve tek kollu şamdan satın al hakkında bilgi almak için ferforje tek kollu şamdan imalatçısı düğün şamdan ile iletişime geçiniz.Hilal tek kollu şamdan tamamı ile ferforje malzemeden yapılmıştır...
175,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
İki kollu ferforje şamdan modelleri ve ferforje şamdan fiyatları hakkında bilgi almak için ferforje şamdan imalatı yapan düğün şamdan ile iletişime geçiniz.Ürün kolları tamamı ile ferforje malzemeden yapılmıştır.Orta haznesi cam şamdan boncukları ile süslenmiştir.Not : Ferforje şamdan kiralama için ..
130,00TL
Vergiler Hariç:130,00TL
9 kollu şamdan modelidir.Boyu 120 cm dir.Uzun ve kısa mumluklar ile kullanılabilir.Tamamı ile döküm malzemedir.Karaca şamdan modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz...
350,00TL
Vergiler Hariç:350,00TL
Kuş kafesi ferforje şamdan düğün ve kına organizasyonlarında en çok tercih edilen şamdan modellerin dendir.Kuş kafesi görüntüsü ile ferforje malzemeden yapılması bu şamdan çeşidini özel kılmaktadır.Ferforje şamdan fiyatları ve ferforje şamdan modelleri hakkında bilgi almak için ferforje şamdan imala..
165,00TL
Vergiler Hariç:165,00TL
14 çubuklu power şamdan modelidir.Boy 100 cm dir.20*50 cm alt taban ölçüsüdür.Çubuk şamdan ağırlığı 5 kg dır.Boyalı değil kaplamalı modeldir.Gümüş ve siyah renk seçeneği mevcuttur.Led mum ek olarak adeti 20 TL dir...
449,00TL
Vergiler Hariç:449,00TL
Üzerindeki püskürtme kaplamadır.Şamdan camı fiyata dahil değildir.Çiçek fiyata dahil değildir.Şamdan rengi değiştirilebilir isteğe göreÖzel üç kollu şamdan fiyatları bakımından gayet ucuzdur...
155,00TL
Vergiler Hariç:155,00TL
Power şamdan 14 çubuklu model 1 metre boydadır.İstenilen renk ve boyutta mızrak şamdan imalatı yapmaktayız.Siyah power şamdan boyalı 499 TL dir.Fırın boyalı 699 TL dir.Kaplamalı 699 TL dir.Led mum adet fiyatı 19 TL dir.Cam vazolar şeffaf 85 cm boyutta olan 199 TL, Siyah cam vazo 85 cm 275 TL dir...
499,00TL
Vergiler Hariç:499,00TL
Tek kollu ferforje şamdan düğün şamdanı olarak kullanılan ferforje malzemeden yapılıp gelin adaylarının düğününde en çok tercih ettiği şamdan çeşitleri arasındadır.Ferforje şamdan modelinin ortasına büyük boncuklar takılarak elde edilen bu şamdan modeli ucuz şamdan kategorisine girmektedir.Ayaklı şa..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
Tek kollu şamdan topuz modelleri ve tek kollu şamdan fiyatları hakkında bilgi almak için tek kollu şamdan imalatı yapan düğün şamdan ile iletişime geçiniz...
110,00TL
Vergiler Hariç:110,00TL
Üç kollu ferforje şamdan düğün organizasyonu şamdanı olarak bilinmektedir.Düğün şamdan fiyatları arasında ucuz şamdan olarak adlandırılmaktadır.Ferforje şamdan tamamı ile kendi imalatımız dır.Üç kollu ferforje şamdan fiyatları ve üç kollu ferforje şamdan modelleri hakkında bilgi almak için ferforje ..
110,00TL
Vergiler Hariç:110,00TL
Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)