Menu
Your Cart

Dokuz Kollu Şamdan

Dokuz kollu şamdan kına gecesi ve düğün organizasyonlarında kullanılan şık ve dekoratif şamdan modellerin dendir. Dokuz kollu şamdan anlamı olarak ta kutsal dinlerin inanç sembolleri olarak ta bilinmektedir. Dokuz kollu şamdan kına tahtı çevresinde de kullanılabilir. Düğün salonu şamdanları arayanların tek tercihi dokuz kollu şamdan fiyatları olarak ta ucuz şamdan kategorisine girmektedir.

Dokuz kollu şamdan satın al ve dokuz kollu şamdan kiralama firmamızın hizmet verdiği alanlar içerisine girmektedir. Dokuz kollu şamdan modelleri olarak birçok şekil ve modelde bulunabilir. 9 kollu şamdan satışı ve dokuz kollu şamdan imalatı yapan Düğün Şamdan firmamızla istediğiniz her boyut ve her dokuz kollu şamdan modelli hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçiniz. 

Kaplamalı döküm şamdan modelidir.Alüminyum döküm malzemeden şamdan imalatı yapılmıştır.Gümüş kaplama yapılmıştır.Şamdan üzerinde 9 tane led mum başlığı bulunmaktadır.Şamdan uzunluğu 75 cm dir.Banket masa modellerine uygundur.Düğün organizasyonu şamdanı olarak kullanılmaktadır.Led mum fiyata dahil de..
315,00TL
Vergiler Hariç:315,00TL
Tamamı ile döküm şamdandır.Kırılmaz paslanmaz malzemedir.Garantisi mevcuttur.Gold şamdan, gümüş şamdan ve siyah şamdan seçenekleri mevcuttur.Led mum fiyata dahil değildir.Led mum adet fiyatı 18 TL..
540,00TL
Vergiler Hariç:540,00TL
Dokuz kollu şamdan zamak  düğün salonu şamdanı ve evlerde dekoratif şamdan olarak kullanılmaktadır.Sarı zamak ferforje malzemeden yapılan bu şamdan modeli 9 tane şamdan koluna fanus konularak oluşturulan şık ve dekoratiftir.Dokuz kollu şamdan fiyatları ve dokuz kollu şamdan satın al hakkında de..
270,00TL
Vergiler Hariç:270,00TL
9 kollu şamdan modelidir.Boyu 120 cm dir.Uzun ve kısa mumluklar ile kullanılabilir.Tamamı ile döküm malzemedir.Karaca şamdan modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz...
350,00TL
Vergiler Hariç:350,00TL
Led mum ve vazolar fiyata dahil değildir.10 Mumlukludur.Siyah, Gold ve Gümüş renkleri mevcuttur.Led mum adet fiyatı 18 TL dir...
349,00TL
Vergiler Hariç:349,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)