Menu
Your Cart

Çiçekli Şamdan

Çiçekli şamdan her zevke uygun şekilde dekoratif olarak süslenebilen kına gecelerinin ve düğün organizasyonlarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Kına şamdan modelleri denilince akla ilk gelen bu ferforje şamdan çeşidi adını da aldığı şamdanın kına tahtı çevresinde çeşit çeşit şamdan çiçekleriyle donatılmasıyla oluşur.

Çiçekli şamdan modelleri bakımından da imalatçısı olduğumuz için siz değerli müşterilerimizi fikir farklılığına düşürecektir. Düğün masanızda ışıl ışıl renk ve koku saçan bu şamdan modeli isterseniz yapay çiçeklerde donatılıp maliyetini canlı çiçek kullanılan şamdandan epeyce düşürebilirsiniz.

Çiçekli şamdan fiyatları ferforje şamdan modellerinden daha ucuz olmakla beraber en çok tercih edilen şamdan üretimlerindendir. Fiyat şeçeneği çok değişmeyen bu ferforje şamdan çeşidi düğün ve kına misafirlerinizin  Akıllarını başlarından alabilmeniz için kullanacağınız ender şamdan modellerindendir. Çiçekli şamdan kiralama da en fazla ürün çeşidi ve fiyat farklarıyla geniş ürün yelpazemize kattığımız ürünlerin başında gelmektedir.

Çiçekli şamdan imalatı ve Çiçekli şamdan satışı yapan firmamız siz değerli müşterilerimize en ucuz şamdan modellerimizle sıcakkanlı ve güler yüzlü anlayışımızla Düğün Şamdan olarak 7/24 saat haftanın her günü hizmet vermekteyiz.

Beş kollu beyaz şamdan 2021 şamdan modelleri arasındadır.Üzerindeki kaplama değil boyadır.Şamdan fanusu fiyata dahil değildir.Yapay şamdan çiçeği fiyata dahil değildir. Çiçek fiyatı ek olarak 150 TL dir.Kararmaz çizilmez özelliktedir.Şamdan boyu uzatılıp kısaltılabilir.Farklı renklere boyanabil..
275,00TL
Vergiler Hariç:275,00TL
Beş kollu şamdan modelinde gold veya gümüş renk mevcuttur.Sallanan kristal taşlar fiyata ek olarak 10 TL dir.Şamdan altındaki yapay çiçek istediğiniz renk olabilir.Şamdan camı fiyata dahil değildir.Şamdan camlı fiyatı 340 TL dir.Şamdan çiçeği fiyatı 160 TL dir.Şamdan boyutu istediğiniz gib..
290,00TL
Vergiler Hariç:290,00TL
Çiçekli tek kollu şamdan imalatı ve çiçekli tek kollu şamdan satışı yapan firmamız Düğün Şamdan da istediğiniz her renk ve boyutta yapay veya canlı çiçeklerle süslenerek düğün organizasyonlarınız da eşsiz bir görüntü elde edebilirsiniz.Çiçekli tek kollu şamdan modelleri ve çiçekli tek kollu şamdan f..
39,00TL
Vergiler Hariç:39,00TL
Çiçekli tek kollu şamdan zamak düğün organizasyonları ve kına organizasyonlarında en çok kullanılan şamdan modelidir.Çiçekli tek kollu şamdan zamak fiyatları ve çiçekli tek kollu şamdan zamak kiralama hakkında bilgi almak için Düğün Şamdan firmamız ile iletişime geçiniz.Not : Bu tek kollu şamdan mod..
79,00TL
Vergiler Hariç:79,00TL
Gold ve Silver rengi mevcuttur.Şamdan boyu isteğe göre büyültülüp kısaltılabilir.Şamdan çiçeği fiyata dahil değildir.Çiçekli fiyatını öğrenmek için iletişime geçiniz.Üzerindeki boya değil kaplamalıdır...
69,00TL
Vergiler Hariç:69,00TL
Mini tek kollu cam şamdan modelleri ve cam şamdan fiyatları hakkında bilgi almak için tek kollu cam şamdan satışı yapan düğün şamdan ile iletişime geçiniz.Masa üstü şamdan modelleri ve masa üstü şamdan fiyatları imalatçısı olduğumuz için hem ucuz şamdan ve şamdan çeşitleri bol olan mağazamıza bekler..
80,00TL
Vergiler Hariç:80,00TL
Altın varaklı rengi ve gümüş ( silver ) rengi mevcuttur.Kaplama yapılmıştır.Boy 20 cm dir.Şamdan fanusu fiyata dahil değildir...
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
Altın sarısı,gümüş ve rose (gül rengi) renkli şamdanlar tasarlanabilir.Şamdan kolu sayısı dörde çıkartılabilir.Şamdan çiçeği fiyata dahil değildir.Boyu küçültülebilir.İki kollu şamdan hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz...
175,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Üzerindeki püskürtme kaplamadır.Şamdan camı fiyata dahil değildir.Çiçek fiyata dahil değildir.Şamdan rengi değiştirilebilir isteğe göreÖzel üç kollu şamdan fiyatları bakımından gayet ucuzdur...
155,00TL
Vergiler Hariç:155,00TL
Saray vazo boyu 85 cmÇiçek fiyata dahil değildir.Tamamı kaplamadır.Gümüş vazo,rose vazo ve altın sarısı renkleri mevcuttur. ..
180,00TL
Vergiler Hariç:180,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)