Menu
Your Cart

Cam Gelin Yolu

Cam gelin yolu evlenecek değerli çiftlerimizin düğün yapacakları salonlara giriş yaptıkları gelin yollarının sadece cam olanına denir. Cam gelin yolu tamamen camdan oluşmuş salonun ışıklarının yansıtılmasında en etkili faktördür. Bu gelin yolu davetlilerinizin akıllarını başlarından alıp onlara asla unutmayacakları nişan veya düğün haline getirecektir. Son 5 yılda en çok tercih edilen cam gelin yolu gelin adaylarımızın istekleri doğrultusunda değişik cam modelleriyle tasarlanarak çiçekler ve desenli metal ürünlerle aksesuar bakımından da zenginleştirilebilir.

Cam gelin yolu fiyatları bakımından en hesaplı uygun gelin yolu modellerindendir. Fiyat seçenekleri kullanılan camın şekli ve kalitesine bağlı olup ucuza cam gelin yollarından pahalı cam gelin yollarına göre sıralanmaktadır.

Cam gelin yolu modelleri konseptten konsepte göre farklılık göstermekte büyük cam vazo gelin yolu,ışıklı cam gelin yolu,led cam gelin yolu gibi bir çok cam gelin yolu çeşidine ayrılmaktadır. Cam ürün olduğu için istediğiniz şekli cam gelin yolu imalatçısı olduğumuzdan dolayı kolayca hizmetinize sunmaktayız.

Cam gelin yolu kiralama fiyatları ve süsleme fiyatları istediğiniz ürünün aksesuarlarına ve çeşidine bağlıdır. Kararlarınıza her zaman saygı duyup dikkate alan firmamız siz değerli müşterilerimize de her türlü indirim yapıp kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla Düğün Şamdan olarak haftanın her günü 7/24 saat kalitemizle hizmet etmekteyiz. Soru sormak ve cam gelin yolu hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Ahşap gelin yolu boyutu 100 cm dir.18 mm mdf malzemeden yapılmaktadır.Üzerinde lake boya vardır.İstediğiniz renk imalatını yapmaktayız.En ucuz gelin yolu modelleri firmamızda bulunmaktadır...
399,00TL
Vergiler Hariç:399,00TL
Ahşap gelin yolu takım olarak gelin tagı 3 parçadan oluşmaktadır.Gelin tagı 2 adet büyük sütun ve tag demiri olarak fiyatlandırılmıştır.Ahşap cnc gelin yolu adet fiyatı 450 tl dir. ( Küçük olanlar )Gelin tagı demiri ile beraber 1999 TL dir. ( Büyük olanlar )Gelin tagı ve gelin yolu ahşap fiyatları s..
1.999,00TL
Vergiler Hariç:1.999,00TL
Vazo ve Çiçek fiyata dahil değildir.Gelin yolu boyutu 1 metredir...
550,00TL
Vergiler Hariç:550,00TL
Bahar dalı çiçekli tag modeli 100 adet bahar dalı kullanılarak yapılmıştır.1. sınıf bahar dalı çiçek ürünü kullanılmıştır.Demir tag dahil fiyatıdır.Bahardalı çiçek ve bahar dalı yapay ağaç toptan fiyatları için iletişime geçebilirsiniz...
5.500,00TL
Vergiler Hariç:5.500,00TL
Ledli cam gelin yolu modelleri ve ledli gelin yolu fiyatları hakkında bilgi almak için cam gelin yolu satın al yapan düğün şamdan ile iletişime geçiniz.Ledli cam gelin yolu led rengi istediğiniz renk modeline göre değiştirilebilmektedir.Bulunan led renkleri mavi,yeşil,sarı,kırmızı,pembe,mor,turkuazI..
900,00TL
Vergiler Hariç:900,00TL
Sokak lambası gelin yolu satılık ve gelin yolu kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi için gelin yolu satan yerler Düğün Şamdan ile iletişime geçiniz.Sokak lambasını andıran gelin yolu kafes uçlarına kristal eklenerek elde edilen şık ve dekoratif düğün için gelin yolları arasındadır.Sokak lambası..
550,00TL
Vergiler Hariç:550,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)