Menu
Your Cart

Beş Kollu Şamdan

Beş kollu şamdan düğün ve kına organizasyonlarının vazgeçilmez şamdan modellerindendir. Şamdan çeşitleri arasında en görkemli ve ihtişamlı olan 5 kollu şamdan canlı ve yapay çiçeklerle donatıldığında siz değerli müşterilerimize ve misafirlerinize unutamayacakları mükemmel bir gün yaşatacaktır. Beş kollu şamdan modelleri kına tahtı çevresinde ve düğün masalarından eşsiz bir görüntü yakalamanız için en çok satılan şamdan modelidir.

Beş kollu şamdan fiyatları bakımından verdiği kaliteli ve şaşalı görüntüsüyle her kesime uygun şamdanlar dandır. Tek kollu şamdan veya iki kollu şamdan modellerine göre daha pahalı şamdan ürünleri arasına girmiştir. Tabi ki düğün şamdan olarak siz değerli müşterilerimize her konuda yardımcı olmayı kendi literatürümüze borç bilip sizlerin firmamızdan mutlu ve hoşnut ayrılmanız için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazır olduğumuzu gururla söyleyebiliriz.

Beş kollu şamdan modelleri  bir çok alt kategoriye ayrılıp ferforje kısımlarının renklerini desenlerini beş kollu şamdan imalatı ve beş kollu şamdan kiralama sı yaptığımız için siz değerli müşterilerimizin seçeneğine sunmaktayız.

Beş kollu şamdan denilince akla ilk gelen firmamız olan Düğün Şamdan siz kıymetli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her istediğinizi yapmayı kendimize borç bilip bizimle iletişime geçip beş kollu şamdan modelleri hakkında sizlere yardımcı olmamızı isteyebilirsiniz.

Kaplamalı döküm şamdan modelidir.Alüminyum döküm malzemeden şamdan imalatı yapılmıştır.Gümüş kaplama yapılmıştır.Şamdan üzerinde 9 tane led mum başlığı bulunmaktadır.Şamdan uzunluğu 75 cm dir.Banket masa modellerine uygundur.Düğün organizasyonu şamdanı olarak kullanılmaktadır.Led mum fiyata dahil de..
315,00TL
Vergiler Hariç:315,00TL
Tamamı dökümdür.Şamdan camı fiyata dahil değildir.Toptan satış fiyatıdır.Gold ve gümüş rengi mevcuttur.Boyu 95 cm dir.Kırılmaz,çizilmez ve kararmaz yapıya sahiptir...
325,00TL
Vergiler Hariç:325,00TL
Tamamı ile döküm malzemeden yapılmıştır.Fabrikadan özel olarak tasarlanmaktadır.Boyu 50 cm dir.Şamdan fanusu fiyatlara dahil değildir.( Fanuslu fiyatını öğrenmek için iletişime geçiniz )Perakende satış fiyatı almak için iletişime geçiniz.Özel vernikli gümüş kaplamadan yapılmıştır.Kararma ve çizilme ..
210,00TL
Vergiler Hariç:210,00TL
Beş kollu abajur şamdan düğün şamdan fiyatları arasında en uygun olan şamdan modellerindendir.Abajur şamdan modelleri arasında en sık tercih edilen bu şamdan çeşidi gösterişli bir yapıya sahiptir.Diğer adıyla aplik şamdan da denilen abajur şamdan yapı olarak diğer şamdan modellerinden de farklıdır.A..
190,00TL
Vergiler Hariç:190,00TL
Beş kollu beyaz şamdan 2018 şamdan modelleri arasındadır.Üzerindeki kaplama değil boyadır.Şamdan fanusu fiyata dahil değildir.Yapay şamdan çiçeği fiyata dahil değildir. Çiçek fiyatı ek olarak 90 TL dir.Kararmaz çizilmez özelliktedir.Şamdan boyu uzatılıp kısaltılabilir.Farklı renklere boyanabili..
180,00TL
Vergiler Hariç:180,00TL
Beş kollu burgulu şamdan düğün gecesi organizasyonların da ve kına gecesi organizasyonlarında kullanılan düz ve sade şamdandır.Ferforje burgudan yapılan şamdan 5 kola ayrılarak eşsiz bir görüntü oluşturularak tasarlanmıştır.Beş kollu burgulu şamdan fiyatları ve beş kollu burgulu şamdan satışı hakkın..
160,00TL
Vergiler Hariç:160,00TL
Beş kollu cam şamdan genellikle düğün organizasyonu şamdanı olarak kullanılmaktadır.Cam şamdan fiyatları tamamen cam üründen oluştuğu için diğer şamdan modellerine göre daha pahalıdır.Ürünlerimiz işlemeli cam malzemeden oluşup sade ve zarif görüntü elde etmek isteyen müşterilerimizin Düğün Şamdan te..
295,00TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Beş kollu şamdan modelinde gold veya gümüş renk mevcuttur.Sallanan kristal taşlar fiyata ek olarak 5 TL dir.Şamdan altındaki yapay çiçek istediğiniz renk olabilir.Şamdan camı fiyata dahil değildir.Şamdan camlı fiyatı 220 TL dir.Şamdan çiçeği fiyatı 55 TL dir.Şamdan boyutu istediğiniz gibi ayarlanabi..
180,00TL
Vergiler Hariç:180,00TL
Birinci sınıf özel kaplama ile yapılmaktadır.Şamdan boyu küçültülüp büyütülebilir.Gold ve gümüş şamdan renkleri mevcuttur.Ledli şamdan fiyatı ek olarak 25 TL dir...
225,00TL
Vergiler Hariç:225,00TL
Üstündeki boya değil kaplamadır.Gümüş şamdan ve bakır renkli şamdan imalatı yapılabilir.Kuğu kollarla oluşturulan beş kollu şamdan çeşitleri bakımından geniş ürün yelpazesine sahiptir.Boyu uzatılıp kısaltılabilir...
185,00TL
Vergiler Hariç:185,00TL
Gold ( altın sarısı ) ve gümüş ( silver ) renkli modelleri mevcuttur.Şamdan boyu uzatılıp kısaltılabilir.Ledli modeli yapılabilir.Küre kısımlarına isterseniz fanus kullanabilirsiniz. ..
230,00TL
Vergiler Hariç:230,00TL
Beş kollu şamdan orta gövdesi yuvarlak boncuklarla süslenmiştir.Boyutu kısaltılıp büyütülebilir.Boncuk değiştirilebilir düz kare boncuk veya sekizgen boncuk yapılabilir.Şamdan camı fiyata dahil değildir.Beş kollu şamdan modelleri ve beş kollu şamdan fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçi..
160,00TL
Vergiler Hariç:160,00TL
Fanuslar fiyata dahil değildir.Ledli şamdan yapılabilir.Boya değil özel kaplamadır.Paslanma ve çizilmelere dayanıklıdır.Boyu uzatılıp kısaltılabilir...
200,00TL
Vergiler Hariç:200,00TL
Şamdan çiçeği fiyata dahil değildir.Toptan fiyatı almak için iletişime geçiniz.Şamdan boyu büyültülüp kısaltılabilir.Şamdan fanusu fiyata dahil değildir...
185,00TL
Vergiler Hariç:185,00TL
Beş kollu şamdan zamak modeli 2017 yılında beş kollu şamdan kategorisinde en çok tercih edilen model olup oldukça gösterişlidir.Zamak şamdan görüntüsünün işlemeli fanuslar ile süslenerek elde edilmiştir.Beş kollu şamdan fiyatlarına fanus dahildir.Not : Beş kollu zamak şamdan modelleri ve beş kollu ş..
170,00TL
Vergiler Hariç:170,00TL
Beş kollu silindir şamdan ferforje malzemeden yapılmış olup şamdan kollarına kristal taşlar süslenerek elde edilmiştir.İsteklerinize göre kristal taşlar uzatılıp kısaltılabilir.Şamdan modelleri bakımından es şamdan kolu kullanılmıştır.Gümüş veya altın sarı rengi mevcuttur.Kol yapısı değiştirilebilir..
180,00TL
Vergiler Hariç:180,00TL
Gold ve silver renkli şamdan modelleri mevcuttur.Toptan fiyatıdır.Fanus ve çiçek fiyata dahil değildir.Yapay çiçek ek olarak 65 TL dir.Şamdan boyu uzatılıp kısaltılabilir.Ledli modeli ek olarak 25 TL dir...
190,00TL
Vergiler Hariç:190,00TL
Beş kollu döküm şamdan tamamı ile özel üretimdir.Şamdan kolları demontedir. İsteğe bağlı çıkartılıp takılabilir sabitlenebilmektedir.Uzun mumlar konularak kullanılır.( İsteğe bağlı )Boy 50 cm .Tamamı metaldir...
200,00TL
Vergiler Hariç:200,00TL
Tamamı ile döküm şamdandır.Kırılmaz paslanmaz malzemedir.Garantisi mevcuttur.Gold şamdan, gümüş şamdan ve siyah şamdan seçenekleri mevcuttur.Led mum fiyata dahil değildir.Led mum adet fiyatı 18 TL..
540,00TL
Vergiler Hariç:540,00TL
Altın sarısı ( gold ) rengi ve gümüş renkli şamdan modeli mevcuttur.Genel olarak düğün salonları ve otellerde kullanılmaktadır.Boy 80 cm Özel üretim şamdanlar arasındadır.Şamdan boyu uzatılıp kısaltılabilir.Felika şamdan hakkında soru sormak için iletişime geçiniz...
200,00TL
Vergiler Hariç:200,00TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 29 (2 Sayfa)