Menu
Your Cart

Anı Sepeti

Anı sepeti adından da anlaşılacağı gibi düğün organizasyonlarında davetlilerinizin küçük kağıtlara yazdıkları düğün organizasyonunuz ile ilgili notlarını koydukları sepetlerdir. Anı sepeti son dönem düğün ve kına gecelerinde sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Küçük tasarımıyla misafirlerinizi büyüleye bileceğiniz hoş ve ihtişamlı organizasyon ekipmanıdır. Anı sepeti diğer adıyla hatıra sepeti gelin adaylarının önemle dikkatli bir biçimde seçtiği ufakta olsa göz önünde olan organizasyon malzemesidir. Düğün ve kına gecenize renk katacak bu aksesuar siz evlenecek olan çiftlerin arkadaşlarının sizlerin geleceğiyle ilgili hoş ve güzel sözleri ufak not kağıtlarına yazmasıyla ömrünüzün her anında açıp bakarak o güzel günü tekrar tekrar hatırlamanızı sağlayacak organizasyon ekipmanı anı sepetidir.

Anı sepeti modelleri kafes anı sepeti,şamdan anı sepeti,çiçekli anı sepeti,cam anı sepeti gibi birçok alt modele ayrılmaktadır. Hepsi birbirinden gösterişli ve şık olan organizasyon ekipmanı gelin adaylarının olmazsa olmazları arasındadır. Her anı sepeti modeli farklı anlam ve görsel düzen bakımından farklılık yaratmaktadır. Düğün organizasyonları için anı sepeti satışı ve anı sepeti kiralama yapan firmamız siz değerli müşterilerimizin düğün yapacağınız salonun dekoruna uygun istediğiniz boyutta istediğiniz model ve renkte anı sepeti imalatı yapmaktadır. Anı sepeti fiyatları araştıran düğün yapacak çiftlerimizin dönüp dolaşıp baktıkları firmalar arasında en uygun ve birçok model çeşidi ile düğün şamdan ucuz anı sepeti arayanların tek adresidir.

Anı sepeti satışı,anı sepeti kiralama,anı sepeti imalatı,anı sepeti modelleri ve anı sepeti fiyatları hakkında aklınızda oluşan düğün yapacağım salona nasıl dekor etmem lazım hangi anı sepeti modelini kullansam en ucuz anı sepeti gibi birçok sorunuza cevap olmak için haftanın her günü 7/24 saat açık olan firmamız düğün şamdan ile iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz.

Aynalı anı masasının sadece üst kısmı aynadır.Ferforje malzemeden yapılmış olup kristal taşlarla süslenmiştir.Altın sarısı,gümüş ve rose (gül) renkleri mevcuttur.Anı defteri masası kiralama yapılmamaktadır.Anı kürsüsü ayna kısmının üzerine firma logonuzu veya firma isminizi yapıştırma ile yapıştırab..
599,00TL
Vergiler Hariç:599,00TL
Anı sepeti modelleri ve anı sepeti fiyatları hakkında bilgi almak için anı sepeti imalatçısı düğün şamdan ile iletişime geçiniz...
159,00TL
Vergiler Hariç:159,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)