Menu
Your Cart

Ağaç Şamdan Dilek Ağacı

Ağaç şamdan dilek ağacı modelleri arasında en en gösterişli ve dekoratif şamdan çeşididir. Ağaç şamdan düğün ve kına gecesi organizasyonlarında kullanılır. Gelin adaylarının dilek ağacı şamdan diye hitap ettiği bu şamdan davetlilerinizin gözünde düğün ve kına gecelerinin ihtişamlı aksesuarları haline gelmiştir. Son zamanlarda genelde bütün organizasyonlarda kullanılan ağaç şamdan aynı bir ağaca benzeyip dallarına ufak kumaşlar veya notlar yazılarak oluşturulur. Ağaç şamdan imalatı yapan firmamız sizlerin düğün masasına uygun istediğiniz her renkte ve birçok ağaç şamdan modelinde üretim yapma hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Angel şamdan da denilen bu şamdan çeşidi şık tasarımı ile gelin yollarında ve masa üstü şamdan modelleri olarak da kullanılmaktadır.

Ağaç şamdan fiyatları bakından firmamız imalatçısı olup istediğiniz her boyutta şamdan modeli üretebilir diğer firmalara göre en ucuz şamdan modellerini de himayesinde barındırmaktadır. Ucuz ağaç şamdan dilek ağacı arayanların tek adresi olan Düğün şamdan siz kıymetli çiftlerimize her konuda yardımcı olmaktadır. Dilek ağacı şamdan imalatı yapan firmamızda istediğiniz her modelde her şekilde aradığınız düğün şamdan modellerini bulabilirsiniz. Ağaç şamdan kiralama da yapan firmamız sizlerin davetlerin de kullanılacak dilek ağacı şamdan çeşitleri ile istediğiniz günler arasında dilek ağacı şamdan kiralama da yapabilme seçeneğini sizlere sunmuştur.

Ağaç şamdan dilek ağacı modelleri,ağaç şamdan fiyatları,dilek ağacı modelleri,ağaç şamdan modelleri,angel şamdan,ağaç şamdan imalatı ve ağaç şamdan kiralama hakkında aklınıza takılan bütün soru ve görüşleriniz için firmamız Düğün Şamdan ile haftanın her günü 7/24 saat iletişime geçebilirsiniz.

Ağaç şamdan dallı genel olarak düğün salonları şamdanı ve ev şamdanı olarak kullanılan oldukça şık ve gösterişli şamdan modelidir.Ağaç şeklinde şamdan arayanların tek adresi olan düğün şamdan firmamız istediğiniz boyut ve ölçekte ağaç şamdan imalatı yapmaktadır.Köklü ağaç yapısı ile çok dallı ağaç ş..
150,00TL
Vergiler Hariç:150,00TL
Ağaç şamdan düz modelleri ve ağaç şamdan fiyatları hakkında bilgi almak için ağaç ayaklı şamdan imalatı yapan yerler düğün şamdan ile iletişime geçiniz.Ağaç şamdan dallarına şekilli bezler parçalar veya dilek kağıtları yazılabilir.    ..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Dilek ağacı ferforje samdan modelleri ve ferforje şamdan fiyatları hakkında bilgi almak için ferforje şamdan imalatı yapan düğün şamdan ile iletişime geçiniz.Dilek ağacı olarak adlandırılan şamdan modeli tamımı ile ferforje maddeden yapılmıştır.Dilek ağacı şamdan boyutu 1 metredir...
175,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)