Menu
Your Cart

Abajur Şamdan

Abajur şamdan diğer adıyla aplik şamdan görüntü olarak gece lambasını andıran şamdan modelidir. Bu şamdan diğer şamdanlardan farklı olarak düğün masası üzerinde ışığı kendi üzerinde soğurmasıyla misafirlerinizin ortamda rahat şekilde oturmasına olanak sağlar.

Abajur şamdan modelleri şamdan çeşitleri arasında en büyük şamdan modeli yelpazesine sahiptir. Üzerindeki abajur çok fazla renkte aydınlatma ve çeşitte bulunup abajur şamdan imalatı yaptığımız için siz değerli müşterilerimizin seçenek sayısını bu şamdan modelleri alanında aklınızda olan fikri kına tahtı çevresine veya düğün masanıza çok iyi yansıtabilmenizi çeşit çeşit seçeneklerle gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz. 

Abajur şamdan fiyatları imalatçısı olduğumuz için şamdan sitemizde çok uygun ve hesaplı ve ucuz şamdandır. Bir çok seçenekle mağazamızda bulunan abajur şamdan kiralama özelliği ile sizlerin istekleri doğrultusunda satışa ve kiralamaya sunulmaktadır.

Düğün Şamdan olarak haftanın her günü her saati bizimle iletişime geçebilir abajur şamdan modelleri,fiyatları,kiralama fiyatları,toptan satışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Abajur kokteyl şamdan modelleri bakımından genelde düğün organizasyonlarında kullanılmaktadır.Abajur şamdan görüntüsü ile davetlilerinizin büyüleyecek dekorlu şamdan görüntüsüne sahiptir.Kokteyl şamdan modelleri ve kokteyl şamdan fiyatları hakkında bilgi almak için şamdancı düğün şamdan ile iletişim..
65,00TL
Vergiler Hariç:65,00TL
Beş kollu abajur şamdan düğün şamdan fiyatları arasında en uygun olan şamdan modellerindendir.Abajur şamdan modelleri arasında en sık tercih edilen bu şamdan çeşidi gösterişli bir yapıya sahiptir.Diğer adıyla aplik şamdan da denilen abajur şamdan yapı olarak diğer şamdan modellerinden de farklıdır.A..
190,00TL
Vergiler Hariç:190,00TL
İki kollu abajur şamdan düğün masası şamdanı veya ev şamdanı olarak kullanılabilir. Genelde düğün salonu şamdanı olarak kullanılan bu şamdan modeli isterseniz içerisine led ışıklı şamdan kullanılarak düğün masanızda inanılmaz bir görüntü elde etmenizi sağlayabilir.İki kollu abajur şamdan fiyatları v..
95,00TL
Vergiler Hariç:95,00TL
Kristal taşlı abajur şamdan modelleri ve kristal taşlı şamdan fiyatları hakkında bilgi almak için kristal taşlı şamdan imalatı yapan yerler düğün şamdan ile iletişime geçiniz.Not : İsteklerinize göre abajur kısmı rengi ve boyutu değiştirilebilir...
125,00TL
Vergiler Hariç:125,00TL
Kuş tüylü abajur şamdan modelleri ve aplik şamdan fiyatları hakkında bilgi almak için tek kollu şamdan satan yerler düğün şamdan ile iletişime geçiniz.Gece lambası tarzı modeli olan şamdan abajur şamdan modelleri arasında en sık tercih edilen düğün şamdanı arasındadır...
70,00TL
Vergiler Hariç:70,00TL
Mini abajur şamdan boyut olarak ufak ve sade görüntüsü ile düğün organizasyonunuzu mükemmel hale getirecektir.Mini abajur şamdan fiyatları olarak ta diğer şamdan modelleri ne göre ucuz şamdan kategorisine girmektedir.Mini abajur şamdan kiralama ve mini abajur şamdan satışı hakkında bilgi almak için ..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)